Menu

Bizi Arayın;

Tel: +90 212 360 16 88

GSM: +90 533 678 29 25

+90 212 360 16 88 info@kemerbotanikpark.net

Hizmetlerimiz

Dört tarafı doğa ile çevrelenmiş Kemer Botanik Park, Belgrat Ormanı yakınlarında özel olarak düzenlenmiş davet ve etkinlik alanıdır.

Eşşiz doğa güzelliği içerisinde, hazırlanacak davetiniz ve hayalleriniz için ziyaretinizi bekliyoruz.Hayallerinizi süsleyen davetiniz, kemer botanik park'ın eşsiz ihtişamının konfor ve kaliteyle birleştiği görkemli bir davetinizde sizi bekliyor. Konuklarınızın başını döndürecek bu özel gecede tüm istek ve ihtiyaçlarınız profesyonel ekibimiz tarafından karşılanırken, ayrıcalıklarını bütünüyle yaşayacaksınız. hayalleriniz doğrultusunda hazırladığımız bahçemizin yapacağınız Organizasyonun keyfine varacağınız düğünse, özel yıldızlarla bezenmiş gökyüzünün yalnızca siz düğün sahipleri için parıldadığını hissedeceğiniz bahçemizde konuklarınızla birlikte yaşayabilirsiniz. En mutlu gününüzün keyfini konuklarınıza benzersiz bir tecrübe yaşatmak için sağladıkları sıra dışı konfor ve sundukları eşsiz atmosferle bizi tercih edebilirsiniz.

Düğün Organizasyonu

Düğün Organizasyonu

İki insanın hayatını birleştirmeye karar vermesi, paylaşılmaya değer bir mutluluk kaynağı. Düğünler, bu mutluluğun en güzel şekilde yaşandığı, insan hayatının önemli ve unutulmaz anlarından biri.

Botanik Restaurant

Botanik Restaurant

Günün her saatinde sıcacık bir çay yada kahvenizi yudumlarken botanik parkı izlerken etrafta dolaşan Kaz, Ördek ve tavukların arasında minik misafirlerimizle huzurlu ve doğal bir ortamda misafirlerinizi agirlayıp hoşça vakit geçirebilirsiniz.

Kurumsal Organizasyon

Kurumsal Organizasyon

Lansman, Toplantı, Gala Yemekleri, Defile ve Özel Çekim, Festival, Piknik ve Mezuniyet organizasyonlarınız için alternatifli menülerimizle 3000 metrekare özel peyzajı yapılmış açık alanımızla 1500 kişiye kadar, özenle dekore edilmiş kapalı alanımız ile'de 150 kişiye kadar hizmet vermekteyiz